top of page
Donanım Deposu

İş Ortaklarımız

Blumm Trebax Mobilya Aksesuarları
Blumm Trebax

Mobilyalar için kalkar kapak, menteşe, çekmece ve pocket sistemleri

Tasarım fikirleri, fonksiyonel aksesuar çözümlerine ihtiyaç duyar. Blum, bu çözümleri bulmanızda size yardımcı olur. Bu sayede, öne çıkmanızı sağlayacak mobilya tasarımları yaratılır.

AGT Trebax Mobilya Aksesuarları

MDF, MDF-lam, panel, profil ve parke üretimi

Hizmet verdiği mobilya, dekorasyon, inşaat gibi sektörlerin üst segment, kaliteli malzeme üreticisi olarak da kabul gören AGT, 5 kıtada 1000 den fazla satış noktasına  gerçekleştirdiği ihracatı ile de ülkemiz ekonomisine değer katmaktadır.

AGT | MDF | MDF-LAM | PANEL | PROFİL | PARKE
Şerifoğlu Trebax Mobilya Aksesuarları
Şerifoğlu Trebax Mobilya Aksesuarları

2 katlı, 3 katlı, Macar ve

Kontrplaklı Lamine Parke 

Yıllık 2.000.000 m² üretimi ile Türkiye'nin ilk ve en büyük lamine parke üreticisi olan Şerifoğlu, kuruluşundan bu yana hedeflerinden ve kalitesinden ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir. Üretiminin %30'unu oluşturan ihracatı ile Türkiye'de olduğu gibi, uluslararası

pazarda da aranan bir marka haline gelmiştir.

Egepres Trebax Mobilya Aksesuarları

İtalyan Masif Kapak

1998 yılında İZMİR ili Torbalı'da 6000 m2'si kapalı 10.200 m2'lik yeni yerinde tamamen mobilya yan sanayi üretimine yönelen firmamız (hazır mutfak akrilik, laminat dolap kapakları ve laminat mutfak tezgahları) yurt içinde ki satışlarına ilave olarak uluslararası pazarda da ülkemizi ve sektörümüzü başarıyla temsil etmeye başlayarak sektörde söz sahibi firmalar arasında yerini almıştır.

Egepres Trebax Mobilya Aksesuarları
Mesan Trebax Mobilya Aksesuarları
Mesan Trebax Mobilya Aksesuarları

Metal ve Plastik Bağlantılar | Mutfak ve Banyo Dolap Aksesuarları | Dekoratif ve Fonksiyonel Aksesuarlar | Plastik Ayaklar | Alüminyum Ayaklar | Metal Ayaklar | Sürgü Kapak Sistemleri 12mm Panel Bağlantı Elemanları

Mobilya aksesuar çözümlerimizi dünya çapında onlarca yıldır yaşam alanlarınızı daha iyi hale getirmek için geliştirmekteyiz. Mobilya kalitesini geliştirir ve kurulumu kolay hale getirir böylece mobilya üreticileri ve montajcıları için önemli bir rekabet avantajı sağlar.

Brassco Trebax Mobilya Aksesuarları

Kapı Kolu | Açma-Kapama Sistemleri | Kilit

BRASSCO 1989  yılından günümüze kadar yüksek kalitede kapı kolu, kapı açma, kapama sistemleri ve tamamlayıcı aksesuarlarını üretmektedir. Bünyemizde yer alan ARTES ve BRASSCO markaları, yüksek kalitede pirinç ve paslanmaz çelik hammaddeleri kullanılarak modern çizgiler yanısıra klasik ve geleneksel tasarım kapı kollarını kapsar.

Brassco Trebax Mobilya Aksesuarları
Gradde Trebax Mobilya Aksesuarları
Gradde Trebax Mobilya Aksesuarları

Evye | Batarya

GRADDE markası teknolojik, ekonomik  ve tüketim kültürü anlamında sürekli değişen piyasa koşullarında var olabilmek ve  bulunduğu yeri sağlamlaştırmak için gerek kullanılan teknolojiler ve üretim prosesleri gerekse kalifiye personeli ile üretilen çevre dostu mutfak eviyeleri ile daima mutfaklarda yer alabilmeyi hedeflemektedir.

Samet Trebax Mobilya Aksesuarları

Menteşe | Çekmece | Kalkar Kapak

Sürme Kapak Sistemleri ve Bağlantı Aksesuarları

SAMET AR-GE Enstitüsü 88 kişilik mühendis kadrosu ile inovasyon ve tasarım odaklı üretim yöntemleri geliştirerek sektöre yön vermektedir. Beş kıtada toplam 80'den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır.

FSM Aliminyum Trebax Mobilya Aksesuarları

Mobilya Aksesuarları

Kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat operasyonları ile üretimini entegre hizmet anlayışı içerisinde sürdüren firmamız her türlü endüstriyel profil, mobilya profilleri, inşaat profilleri, solar profilleri ve otomotiv profillerinin üretimini gerçekleştirmektedir. 

Ersaş Alimunyum Trebax Mobilya Aksesuarları

Alüminyum Ekstrüzyon Ürünleri

Alüminyum Mimari Sistemler

ERSAŞ yılda 18 bin ton alüminyum billet döküm kapasitesine, 4 adet ekstrüzyon hattı ile yılda 24 bin ton alüminyum Profil üretim kapasitesine sahiptir. ve 1.250 tonluk alüminyum profil akıllı stoklama sistemine sahiptir.

Ersaş Aliminyum Trebax Mobilya Aksesuarları
System Trebax Mobilya Aksesuarları

Kapı Kolu ve Aksesuarları

Faaliyete başladığımız ilk günden beri yaratıcılık, tasarım, model geliştirme ve Ar-Ge’ye çok önem vermekteyiz. Bünyemizde bulunan profesyonel tasarım ekiplerimizin geliştirdiği özgün ürünlerimizi, sürekli yeni yatırımlar ile desteklediğimiz modern makine parkurumuz ve tesislerimizde üretmekteyiz.

Feniş Makina Trebax Mobilya Makinaları

Alüminyum & PVC İşleme Makineleri

Ahşap İşleme Makineleri

Geniş ürün yelpazesi ile alüminyum, PVC ve ahşap işleme makineleri üreten Fen-iş Makina, üç farklı sektörün ihtiyaçlarına yönelik makineler üreten talebe göre kişiye özel çözümler de sunabilen bir marka haline gelmiştir.

Feniş Trebax Mobilya Makinaları
Atalay Trebax Mobilya Makinaları
Atalay Trebax Mobilya Makinaları

Kenar Bantlama Makinaları

2005 yılında 90 m² ‘lik küçük bir atölyede kurulan Atalay Makina bugün toplamda 4.000 m² arazi üstünde 2.000 m² kapalı alanda hizmet vermektedir.

Mızrak Trebax Mobilya Makinaları

Panel Ebatlama | Kenar Bantlama | CNC Freze

Çizicili Yatar Daire | Kapı Üretim Makinaları

Güçlü AR-GE ekibiyle küresel dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız acil teknik servisi ile üretim, satış ve hizmet birimleri arasında koordinasyonu saplamış, profesyonelliğin bir sonucu olan bu süreçte marka sadakatini oluşturmayı başarmıştır.

Mızrak Trebax Mobilya Makinaları
Netmak Trebax Mobilya Makinaları
Netmak Trebax Mobilya Makinaları

Kalınlık | Planya | Freze Makineleri

1972 yılında marangoz freze, kalınlık makineleri, kesici takımları üretimi ve bileme konularında faaliyete geçen firmamız, bugün makina imalatı olarak 6000 m2 , kesici takım imalatı olarak 3000 m2 alanlarda son teknoloji makine parkı ile sadece iç piyasaya değil aynı zamanda da dünya pazarlarına yönelik üretim yapmaktadır.

Sarmak Trebax Mobilya Makinaları

Kompresör | Hava Filtreleri

Sarmak'ın farkı, en iyi makinayı üretme azim ve tutkusunu senelerdir yüksek etik değerler çerçevesinde devam ettirmesidir. Dürüstlük, samimiyet ve adalet, çalışanları için ortak değerlerdir. Güvene dayalı istikrar, müşterileri ve tedarikçileriyle olan ilişkilerinde belirleyicidir.

Sarmak Trebax Mobilya Makinaları
Tork Makina Trebax Mobilya Makinaları
Tork Makina Trebax Mobilya Makinaları

Bantlama Makinaları

Törk Makine, günün en teknolojik makinelerini üretmeye devam ediyor. Teknolojik çözüm ortakları olan Alman ve İtalyan firmaları ile birlikte yüksek teknolojiye sahip Süreç Otomasyonlu Panel Ebatlama Makineleri, Yatar Daire, Endüstriyel Kenar Bantlama ve CNC Çoklu İşlem Merkezleri ve Delik Makineleri üretimine devam etmektedir.

Safteknik Trebax Mobilya Makinaları

Ağaç Tozu Emme Makinaları

Ağaç tozu emme, çalışma ortamlarında hava kalitesini artırmak için önemli bir hizmettir. Basit ve karmaşık vakaları çözen ürünler üretiyoruz. Ağaç işleme toz toplayıcılarımız, 1 mikron kadar küçük parçacıkları yakalayabilir ve size mağazanızda ihtiyacınız olan temiz ve güvenli havayı sağlar. Verimli tasarımlar, mdf, sunta ve ahşap tozunu filtrelemek için yeterli hava akışı ve emiş sağlar.

Safteknik Trebax Mobilya Makinaları
bottom of page